Електропаяльник потужністю 120 Вт розраховано на напругу 220 В. Визначте силу струму в обмотці

паяльника та його опір. ДАЮ 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.

Ответ:

403 Ом

Объяснение:

P=120 Вт    U=220 B    R=?

===

P=U²/R ----> R=U²/P=220²/120=403.3 Ом

===========================