Яку роботу виконує сила 20 Н, під дією якої тіло переміщується на 2 м? Написати з Розвязком.​


Ответы на вопрос

Отвечает Желтяков Тоха.

Дано:

F= 20 H

s=2 м

A-?

---------------

A= F*s=20*2=40 Дж