тіло масою 150 г рухається під дією двох взаємоперпендикулярних сил 12н і 5 н. визначити

прискорення руху тіла​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Александр.

Відповідь:

Пояснення:

Загальная сила на тіло - F = sqrt(12^2 + 5^2) = 13 Н (поступление Піфагора)

м = 150 г = 0,15 кг

Тоді прирождения тіла: a = F/m = 13/0,15 ≈ 86,7 м/с²

Отже, прискорення руху тіла дорівнює приблизно 86,7 м/с².