Тіла масою 1,5кг падає в повітрі з прискоренням 8,5 м/с². Визначити силу опору повітря.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабай Дания.

Ответ : 12,75H.

Дано: g=8,/с^2

m=1,5 кг

F -?

F=mg.

F=8,5×1,5=12,75 H

Автор: Лоулайт3071.