ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТО!! Обчисліть опір ділянки кола, напругу на кожному резисторі та силу струму на

невідомих резисторах, якщо опіри резисторів R1=R4=200 Ом, R2=R3= 800 Ом, а сила струму на 1 резисторі 5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Паша.

Відповідь:

Опір ділянки кола: R = R1 + R2 + R3 + R4 = 200 + 800 + 800 + 200 = 2000 Ом.

Напруга на кожному резисторі: U = I * R, де I = 5 А.

На резисторах R1 та R4 напруга буде: U1 = U4 = I * R1 = 5 * 200 = 1000 В.

На резисторах R2 та R3 напруга буде: U2 = U3 = I * R2 = 5 * 800 = 4000 В.

Сила струму на резисторах R2 та R3 також буде 5 А.