За який інтервал часу можна нагріти 1л води від температури 20°С до кіпіння, використовуючи

константовий провідник довжиною 5м площею поперечного перерізу 5мм².Через поперечний п за 10с прошйло 10Кл електрики.ереріз провідника.Питомий опір константу 50. *10 в мінус восьмій степені Ом*м, густина води 1000 кг/м в кубі, ККД 50%. помогите пожаааааааааааааааааалуййййййстаааааваа

Ответы на вопрос

Отвечает Алимжанова Аружан.

Ответ:

Т= 134000/3600=13440/36=373,3 год