Яке переміщення здійснить мотоцикліст до зупинки, якщо він починає гальмувати на швидкості 72

км/год, при цьому від початку гальмування до зупинки проходить 6 с? Відповідь подайте у метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Макс.

Ответ:

Объяснение:

V1 =  72 км/год = 20 м/с

V2 = 0

t =  6 с

S = ?

a = (V1 - V2) / t = 20 / 6 = 10/3 м/с^2

S = V1*t - a*t^2 / 2  = 20*6 - 5*6^2/3 = 60 м