Під дією сили 4Н пружина розтягнулась на 2 см. Жорсткість пружини дорівнює... терміновооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Сурмай Артём.
K = F / x = 4 Н / 0,02 м = 200 Н/м.

Отже, жорсткість пружини дорівнює 200 Н/м.