Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -15 та 17? Знайдіть їхню суму.


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

Відповідь:

Kількість цілих чисел : 33

Сума всіх цілих чисел: 31

Покрокове пояснення:

Для того, щоб знайти кількість цілих чисел між -15 та 17, ми можемо відняти значення координат цих чисел та додати 1 (так як кількість цілих чисел в діапазоні від a до b включно дорівнює b - a + 1).

Отже, кількість цілих чисел між -15 та 17 дорівнює:

17 - (-15) + 1 = 17+15+1=33

Отже, на координатній прямій між числами -15 та 17 міститься 33 цілих числа.

******

Однакові за модулем відємні та додатні числа (1 та -1) при додаванні дорівнюють нулю. Числа, які не повторюються потрібно додати.

Сума всіх цілих чисел, що розташовані на координатній прямій між числами −15 та 17:

-14 + (-13) + (-12) + (-11)  + (-10) + (-9) + (-8) + (-7) + (-6) + (-5) + (-4) + (-3) + (-2) + (-1) + 0 + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + 10 +11 +12 +13 +14 +15 +16 = 15+16+0= 31