ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА С УМОВОЙ №1 Щоб зрушити з місця шафу масою 56 кг, потрібно прикласти

силу 420 Н. Знайдіть коефіцієнт тертя шафи об підлогу. №2 Брусок масою 2 кг лежить на столі. На брусок зверху надавили з силою 30 Н. Знайдіть вагу бруска (силу, що діє на стіл).

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Стас.

Ответ:

Объяснение:

1. m=56 кг

F тер=420 H;

μ ? μ=F тер/mg=420/560=0,75

2. m=2 кг

F=30 H

P  ?

P=mg+F=2*10+30=50 H