Допоможіть, я навіть думки не маю як обчислити: Обчисліть масу ферум оксиду який утворився при

згорянні 0,3 моль заліза у кисні. При можливості поясніть Даю 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Душкина Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Fe) = 0,3 моль

Найти: m(FeO) -?

Складемо РХР:

03 моль                х г

2 Fe   +   O2   →   2 FeO

n = 2 моль            n = 2моль

З РХР бачимо, що

n(FeO) = n(Fe) = 0,3 моль

Молярна маса : М(FeO) = 56 + 16 = 72 г/моль

Обчислимо масу ферум оксиду:

m(FeO) = n(FeO) * М(FeO) = 0,3 * 72 = 21,6 г