!!!!!!!!!!!допоможіть будь ласка !!!!!!!!!!!!! (потрібне повне рішення ) 1)Вага підбитого

москальського танка становить близько 45 кН. Визначте масу цього металобрухту і подайте відповідь в кілограмах та тоннах.2)Санітарні норми і лікарі стверджують, що сумка школяра з наповненням повинна мати масу для учнів 7 - 8 класів до 3500 грам. Чому дорівнює сила тяжіння, що діє на сумку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шерстень Кирилл.

Ответ: 4500кг=4,5т; 35Н

Объяснение:

Дано:

Р=45кН=45000Н

g=10Н/кг

--------------

m-?

Р=m*g, где:

m-масса танка;

g-ускорение свободного падения.

Отсюда:

m=Р/g=45000/10=4500кг=4,5т

Дано:

m=3500г=3,5кг

g=10Н/кг

----------------

F-?

F=m*g, где:

m-масса сумки;

g-ускорение свободного падения.

F=3,5*10=35Н