Визначити довжину нитяного маятника якщо за 10 секунд він зробив 10 коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничная Яна.

Ответ:

0,25 м

Объяснение:

t=10 c

N=10              

l ?

T=t/N=10/10=1 c

T=2π√(l/g)

l=gT²/(4π²)=10*1²/(4π²)=0,25 м