За 3 місяці завод випустив 3200 автомобілів. У перший місяць було випущено 3/8 усіх автомобілів, а

в другий місяць- 30 % усіх автомобілів.. Скільки автомобілів було випущено в третій місяць? (скласти схему до задачі.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Артем.

Ответ:

1040 автомобилей

Пошаговое объяснение:

30% = 30 : 100 = 0,3

1) 3/8 * 3200 = 3/1 * 400 = 1200/1 = 1200 (авто) - было выпущено в 1 месяц

2) 0,3 * 3200 = 960 (авто) - было выпущено во 2 месяц

3) 1200 + 960 = 2160 (авто) - выпустили за 1 и 2 месяц

4) 3200 - 2160 = 1040 (авто) - выпустили в 3 месяц