За 3 місяця завод випустив 4603 автомобілі скільки автомобілів випустив завод окремо за кожний

місяць якщо за перший і другий місяці він випустив 2978 автомобілів а за перший і третій місяц і3093

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Вася.
1)4603-2978=1625(авт.)- випустили за 3 місяць 2)4603-3093=1510(авт.)-випустили за 2 місяць. 3)2978-1519=1468(авт.)