За три місяці автозавод випустив 7352 автомобіля.яза перший місяць було випущено 2390 автомобілів,

за другий на 427 автомобілів більше. Скільки автомобілів було випущено автозаводом на третій місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Анна.

7352-2390-(2390+427)=2145

Ответ:2145 автомобілів

Отвечает Hafizova Karina.

Ответ:2145


Пошаговое объяснение:

1)2390+427=2817

2)7352-2817=4535

3)4535-2390=2145