За 3 місяці завод випустив 4603 автомобілі. Скільки автомобілів випустив завод окремо за кожний

місяць, якщо за перший і другий місяці він випустив 2978 автомобілв, а за перший і третій місяці - 3093?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Аля.

1) 4603-3093=1510(авт.)-випустив завод за другий місяць;

2)2978-1510=1468(авт.)- випустив завод за перший місяць;

3) 3093-1468=1625(авт.)- випустив завод за третій місяць.

Відповідь: 1468;1510;1625 автомобілів.