Визначити тиск, який створюють 2м"3 газу при температурі 50 градусів по Цельсію, кількість молекул

= 2,4*10"20

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Екатерина.

Відповідь:

1,59 х 10^6 Ра.

Пояснення:

Щоб розв’язати цю фізичну задачу, нам потрібно скористатися Законом ідеального газу, який стверджує, що тиск (P) газу пропорційний його температурі (T) і кількості його молекул (n) і обернено пропорційний його об’єму ( V). Рівняння задається так:

PV = nRT

де R – газова стала, що дорівнює 8,31 Дж/(моль.К).

Враховуючи значення T, n і V, ми можемо вирішити для P:

P = (nRT) / V P = (2,4 x 10^20 * 8,31 * (50 + 273)) / 2 P = 1,59 x 10^6 Ра

Отже, тиск, який створюється 2 м^3 газу при температурі 50 градусів за Цельсієм і кількості молекул, що дорівнює 2,4 х 10^20, дорівнює приблизно 1,59 х 10^6 Ра.