3 якою силою взаємодіють два точкові заряди по 5 нКл і 9 нКл, розташовані на відстані 9 см один від

одного? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомко Юра.

Ответ:

Объяснение:

q1 = 5*10^-9 Кл

q2 =  9*10^-9 Кл

r =  9 см = 0.09 м

к = 9*10^9 Н*м^2 / Кл^2

F = ?

По закону Кулона

F = k * Iq1I * Iq2I / r^2 =

= 9*10^9 * I5*10^-9I * I9*10^-9I / 0.09^2 = 50 микро Ньютон