10. Кімната мас розміри 4 х 3,5 м. Скільки дощок ламінату потрiбно для вкладання підлоги в кімнаті,

якщо дошка мае розмiри 140 х 20 см? Скільки часу займе робота у вправного майстра, якщо на вкладання одного ряду дощок вiн затрачае 10 хв? допоможіть Пжжж!!!!!!!!​ даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Никита.

Ответ:

Объяснение:

площадь комнаты 4*3,5 = 14 м2

площадь доски 140*20 = 2800 см2

1м = 100 см

1м2 = 10 000 см2

2800см2 = 0,28 м2 - площадь доски в м2

14/0,28 = 50 досок

50*10 = 500 минут = 6 часов 20 минут