градусна міра кута МКЕ дорівнює 130 градусів.МІж сторонами цього кута проведено промінь КО так , що

градусні міри кутів МКО і ЕКО відносятся як 19:7. знайти МКО і ЕКО

Ответы на вопрос

Отвечает Сухорученков Илья.

Пусть ∠МКО=19х; ∠ЕКО=7х

19х+7х=130  по условию

26х=130

х=130:26=5 градусов.

Тогда ∠МКО=5*19=95°

∠ЕКО=5*7=35°.

Это ответ.

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

95°,  35°

Объяснение:

Нехай ∠МКО=19х°,  ∠ЕКО=7х°

19х + 7х = 130

26х = 130

х=5

∠МКО=19*5=95°,  ∠ЕКО=7*5=35°