два провідника r1=6 ом та r2=3 ом з'єднані паралельно.який загальний струм буде в колі,якщо в

провіднику r2 протікає струм 4а​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылосова Геля.

Ответ:

6 A

Объяснение:

R1=6 Ом   R2=3 Ом   I2=4 A    I=?

===

U=I2*R2=3*4=12 B

I1=U/R1=12/6=2 A

I=I1+I2=4+2=6 A

==========================