2. Запишіть формули: 1) Закон збереження енергії 2) Потенціальна енергія тіла, піднятого на висоту

h 3) Кінетична енергія 4) Потенціальна енергія пружно деформованого тіла​

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Артём.

Ответ:

1)K1+U1=K2+U2

2)Eпот=m×g×h

3)Eкин=m×u²/2

4)Ep=kx²/2

Объяснение:

Цифры с низу ставить