робітник користуючісь рухомим блоком,підняв вантаж 400 Н на висоту 10 м,прикладаючи силу 250 Н.

Визначте ККД блока

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Нина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F= 400 Н

h= 10 м

F= 250 Н

ККД-?

___________________________________

КПД= A корисна/ A затрачена

Aзатр =  F*h = 250*10= 2500 Дж

Aкор = 1/2( F*h) = 1/2*( 400* 10) = 2000 Н

ККД = 2000/2500 * 100 = 80 %  - ККД блока.