Визначити масу відра з водою , якщо на нього діє сила тяжіння 120Н


Ответы на вопрос

Отвечает Печерица Людмила.

Ответ:

12кг

Объяснение:

Fтяж=120Н

g=10H/kg

решение:

Fтяж=m*g

значит m=Fтяж/g=120/10=12