ДАЮ 90 БАЛЛОВ !!Потяг, що рухався зі швидкістю 90 км/год, почав гальмувати й до зупинки пройшов

шлях 250м. Визначте прискорення потяга під час гальмування.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

12,5- прискорення потяга під час гальмування

Объяснение:

Щоб зупинитись потяг повинен зменшити свою швидкість до нуля.

v²= u^2+ 2as -формула руха зі змінною шв.

де v- кінцева шв; u- початкова шв; s-відстань; а- прискорення.

v=0

u=90км/год = 25м/с

s=250м

0^2= 25^2 + 2а (250)

6250 = 625а

а= 12,5 - прискорення потяга під час гальмування.