Напруга на реостаті 5В, а сила струму 0,8А. визначте електричний опір, потужність і роботу, яку

виконує струм за 2хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

U = 5В

I =  0,8А

t =  2хв = 120c

R=?

P=?

A = ?

R= U/I = 5/0.8 = 6.25 Ом

P = U*I = 5*0.8 = 4 Вт

A = P*t = 4*120 = 480 Дж