У циліндричну посудину налили висотою 20 см воду та бензин. Рідини не змішуються та повністю

заповнюють посудину. Визначити тиск на дно посудини. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ: 3,4кПа

Объяснение:

Дано:

h1=h2=20cм=0,2м

ρ1=700кг/м³

ρ2=1000кг/м³

g=10Н/кг

-----------------

Р-?

Р=Р1+Р1=ρ1gh1+ρ2gh2=gh(ρ1+ρ2)=10*0,2*(700+1000)=3400Па=3,4кПа