ідводний човен знаходиться на глибині 50 м. Визначити тиск води на човен, якщо g=10 Н/кг, а густина

- 1000 кг/м3. Відповідь записати в паскалях.

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Давление 

p=ρ*g*h = 1000*10*50 = 500 000 Па

Сила:

F = p*S = 500 000 * 2 = 1 000 000 Н = 1 000 кН

Объяснение:

вроде бы так