За температури 0°С опір алюмінієвого провідника був 3 Ом. Визначте опір цього провідника за

температури 27°С. Термічний коефіцієнт опору алюмінію дорівнює 0,0042 К-1. (Температуру потрібно перевести в абсолютну шкалу температур.)

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёменко Лера.

Ответ: 3,34 Ом

Объяснение:

Дано:

t1=0°C=273К

Ro=3 Ом

t2=27°C=300К

α=0,0042 1/К

-------------------

R-?

R=Ro*(1+α*Δt)

Δt=t2-t1=300-273=27К

R=3*(1+0,0042*27)=3,34 Ом