Обмотка електромагніта має індуктивність 0,5 Гн, опір 15 Ом і пе- ребуває під постійною напругою.

Визначте час, протягом якого в обмотці виділиться кількість теплоти, що дорівнює енергії магнітного поля в осерді електромагніта.​

Ответы на вопрос

Отвечает Elamanova Ai'bany'.

Ответ:

Дано: L=0,5Гн R=15Ом t-? Решение: Q=(I^2)×R×t W=L×(l^2)/2 (I^2)Rt=L(I^2)/2; t=L/2R t=0,5/2*15=0,017c Якщо невожка познач відповідб найуращьою)

Объяснение: