Визначте роботу електричного струму за 30 хв при силі струму 0.3 А та опору провідника 100 Ом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Азаров Даниил.

Ответ:

A=I^2Rt=0.3^2*100*1800=16200дж