Яка робота виконується коли кран піднімає вантаж масою 10 т на висоту 15 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорочинская Виолетта.

Ответ:


1МДж



Объяснение:


A=F*S,


F=mg


F=10000кг*10Н/кг=100 000Н


h=s


A=100 000*15=1 500 000Дж=1,5МДж