На якій глибині у гасі ( р=0,8 г/см^3) гідростатичний тиск рівний 3,2 кпа Нужен полный ответ с

развязкой

Ответы на вопрос

Отвечает Лук'янчук Саня.

Ответ:

h=p/pg=3200Па/800кг/м3*10н/кг=0,4м

3,2Кпа=3200Па

0,8г/см3=800кг/м3