)Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 7хв, якщо сила струму в колі

500мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ: 1,31*10²¹

Объяснение:

Дано:

t=7мин=420c

I=500мА=0,5А

--------------

N-?

q=It

N=q/e=It/e=0,5*420/(1,6*10⁻¹⁹)=1,31*10²¹