Помогите пожалуйста 4. Брусок масою 200 г рухається горизонтальною поверхнею з прискоренням 0,2

м/с2. Знайти силу, прикладену до бруска, якщо коефіцієнт тертя ковзання між бруском і поверхнею дорівнює 0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбайулы Санжар.
Дано:
m=200г=0,2кг
a=0,2м/с2
М(коефіцієнт тертя) =0,2
F-?

За 2 законом Ньютона:
F-Fтертя=ma
Fтертя=Mgm=0,2×10×0,2=0,4(Н)
F=Fтертя-ma=0,4-(0,2×0,2)=0,4-0,04=0,36(Н)