даю 50балов!!!!!!!!!!яку потужність розвиває моторчик механічної іграшки ,якщо за 10хв він виконує

роботу 860Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Данил.

Ответ: 1,43Вт

Объяснение:

Дано:

t=10мин=600c

А=860Дж

---------------

Р-?

Р=А/t=860/600=1,43Вт