Дирижабль Дюпона де Лом об’ємом 2000 м 3 і масою 2400 кг піднявся у повітря та зупинився на

деякій висоті. Якою є густина повітря на цій висоті? Даю 99балів

Ответы на вопрос

Отвечает Репалова Галина.

Ответ:

1,20 кг/м³

Объяснение:

V=2*10³ м³ m=2.4*10³ кг ρ=?

===

m*g=Fa

Fa=ρ*g*V

ρ=m/V=2.4*10³/(2*10³)=1.20 кг/м³

ОбъяснеОбъяснениеОбъяснеОбъяснениенОбъясненние: