Яка сила виштовхує з води корок з обємом 200см^3 наполовину занурений у воду густина води

1000кг/м^3 ^ = степінь Відповіді 3 Н 1 Н 4 Н 2 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

Ответ:

Объяснение:

F = pVg = 1000 * 0.02 м2 *10 = 10 000*0,02 = 10 000/50 = 200 Н

1 м 2 = 10 000см2

200 см2 = 0,02 м2