Який об’єм мастила витісняє брус, якщо на нього діє виштовхувальна сила 2,7кН? Густина мастила 900

кг/м³​ СРОЧНО. ДАЮ 13 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Макс.

Ответ:

0,3м³.

Объяснение:

F=2700H

g=10м/с²

р=900кг/м³

V-?

F=pgV => V=F/pg=2700/9000=0,3м³.