Ширина різального краю краю лопати становить 28см а його товщина 0.25мм.Який тиск створює лопата на

ґрунт,якщо людина діє на лопату із шлою 210H?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Диана.

Ответ: 3МПа

Объяснение:

Дано:

а=28см=0,28м

в=0,25мм=0,00025м

F=210Н

-----------------

Р-?

Р=F/S=F/(ав)=210/(0,28*0,00025)=3000000Па=3МПа