1. Футболіст б'є по м'ячу. Визначте (у метрах) максимальну висоту, якої досягає м'яч відносно

землі, якщо в польоті він перебуває 1,6 с. Вважайте, що g = 10 м/с2. дуже потрібно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Никита.

Відповідь:

Дано:

t=1,6с

g=10м/с²

h-?

h. =gt1²/2

t1=t/2=1,69/2=0,8с

h=10*0,8²/2=3,2м

Пояснення: