Дві лампи розжарення розраховані на однакову напругу 220 В, але мають різні потужності – 30 та 75

Вт. У скільки разів більше виділяється кількості теплоти в другій лампі, в порівнянні з першою, за однакові проміжки часу? Залежність опору спіралі від температури не враховуємо.

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Акнур.

Ответ:

U  = 220 В

P1 =  30Bт

P2 = 75 Вт

t = t1 = t2

Q2/ Q1 = ?

Q2 = P2*t

Q1 = P1*t

Q2/Q1 =  P2*t / (P1*t) = P2 / P1 = 75 / 30 = 2.5 раза

Объяснение: