Опір мідного дроту для електрифікації залізничного полотна дорівнює 1.7 Ом, а маса складає 89 кг.

Якої довжини ділянку залізничного полотна можна електрифікувати цим дротом? Допоможіть будь ласка, мені дуже треба!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Александр.

Ответ:

Дано:

R=1,7 Ом

m=89кг

ρ=1,7*10⁻⁸Ом*мм²/м

ρ(м)=8900кг/м³

L-?

R=ρL/S, V=S*L, S=V/L, V=m/ρ(м)

V=89кг/8900кг/м³=0,01м³

R=ρL²/V

L²=R*V/ρ

L²=1,7Oм*0,01м³/1,7*10⁻⁸Ом*мм²/м=10⁶м²

L=10³м