Яка кількість електронів обертається навколо ядра атома, якщо їх сумарний заряд становить -8*10 в

-19 Кл. Будь ласка, дано і розв'язання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Коля.

Відповідь:

Дано:
q= -8*10^-19
e= 1,6*10^-19
Знайти: N-?
Розв'язання:

q=N*e; N=q/e=(підставити ці чила, бо мені лінь писати) = -5

Пояснення: