Заряд ядра атома Неону 1,6*10^(-18) Кл. Укажіть всі правильні твердження, враховуючи, що заряд

електрона дорівнює 1,6*10^(-19) Кл 1. в атомі Неону 10 електронів 2. в ядрі атома Неону 10 протонів 3. маса ядра атома менша, ніж маса електронів 4. маса ядра атома дорівнює масі всіх електронів

Ответы на вопрос

Отвечает Сулимова Ника.

Ответ:

Объяснение:

Заряд ядра атома неона q = 1,6·10⁻¹⁸ Кл. Укажите все правильные утверждения, учитывая, что заряд электрона равен e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл.

1. В атоме неона 10 электронов:

  n = q / e = 1,6·10⁻¹⁸ / (1,6·10⁻¹⁹) = 10

2. В ядре атома неона 10 протонов.

  Заглянем в таблицу химических элементов Менделеева.

A = 20

Z = 10