ПОМОГИТЕ!!!ПРОШУ Визначте вагу суцільної мідної кулі,об'єм якої дорівнює 0,2м^3,що рухається

вертикально вниз з прискоренням 1,5м/с^2(густина міді 8900кг/м^3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Ответ:

15130 H

Объяснение:

V=0.2 м³    a=1.5 м/с²    g=10 м/с²   ρ=8900 кг/м³    P=?

===

m*g-P=m*a

P=m*(g-a)=ρ*V*(g-a)=8900*0.2*(10-1.5)=15300 H

=============================

Отвечает Высоцкий Влад.

Ответ: 15130 Н

Объяснение: Відповідь1: розв'язування правильне, допущено помилку в обчисленнях