Який тиск чинить куб масою 18 кг на землю, якщо сторона його становить 30 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Естафьева Соня.

Дано:
m=18кг
a=30см=0.3м
---------------------------------

p-?


Решение
p=F/S
F=mg
S=a^2
p=mg/a^2
[p]=(кг*H/кг)/м^2=H/м^2=[Па]
p=(18*10)/0.3^2=180/0.09=20/0.01=2000Па=2кПа
Ответ: p=2кПа