Тіло підкинули вгору,якщо початкова швидкість тіла 49.яку швидкість буде мати тіло в кінці 3сек


Ответы на вопрос

Отвечает Шаров Денис.

Дано:

υ0=49 м/с

t=3 с

g≈9,8 м/с2

υ-?

Розв'язання:

υ=υ0+gt=49+9,8×3=78,4 м/с

Відповідь:υ=78,4 м/с.