5. Тіло на швидкості 24м/с починає гальмувати з прискоренням бм/с”. На якій відстані від початку

гальмування його швидкість буде в три рази менша ніж на початку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Морзалёва Ксения.

Ответ: 2,13м

Объяснение:

Дано:

Vo=24м/с

а=-6м/с²

V=Vo/3

--------------

S-?

S=Vot+at²/2

V=Vo+at

24-6t=24/3

6t=16

t=2,7с

S=24-6*2,7²/2=2,13м